Plaats van herkomst: | China |
Merknaam: | BAGPLASTICS@VIP.163.COM |
Certificering: | ISO 9001:2000, FDA, HACCP, SGS, EN13432 |
Modelnummer: | WHATSAPP: 008613780964661 |
Min. bestelaantal: | 1000pieces Skype: mydearneil |
---|---|
Prijs: | Negotiable BAGPLASTICS@YAHOO.COM |
Verpakking Details: | 2000pcs/carton |
Levertijd: | 15 DAGEN |
Betalingscondities: | T/T BAGPLASTICS@GMAIL.COM |
Levering vermogen: | 1 miljoen per maand |
FIBC: | BULKfibcs | Pp Geweven Zakken: | jumbozak |
---|---|---|---|
KRAFTPAPIER GEWEVEN POLYPROPYLEEN: | DUMPSTER SKIP | FLEXITANK CONTAINERLINER: | PAPER&WOVEN-Zakken |
FABRIC&OTHERS: | Geweven Polypropyleenzakken | Pp die Zakken verpakken: | Zakken met Voering |
Ton Bag: | grote zak | De zak van de Flexitankcontainer: | Stof |
Slinger/lijn: | kleine zakken | Pp geweven stof: | geweven polypropyleenstof in broodje |
waterdichte polypropyleenstof: | 100% polypropyleenstof | De hoofddelen van FIBC: | jumbozak het vullen rokstof |
grote het spuitenstof van de zaklossing: | Pp-zakstof | tubulaire polypropyleenstof: | Laminering met een laag bedekte pp-stof |
PP&PE (laminering): | 60gsm aan 220gsm | Pp Geweven Stoffenbroodje: | DE SLINGERSpp RIEMEN VAN DE LIJNENpp SINGELBAND |
Kuilvoederzak: | KORRELzak | SILOzak: | AGRICULTUAL ZAK |
meststoffenzak: | LANDSCHAPSstof | Geweven doek: | POLYPROPYLEEN GEWEVEN DOEK |
STOF GEWEVEN DOEK: | PP GEWEVEN STOFFENdoek | FIBC SAFETY: | Plastic Producten |
verpakkende producten: | ZAKproducten | ||
Hoog licht: | De Bulkzakken van FIBC,De Jumbozakken van pp |
Klerenpak die, het Kamperen, van de de Opslag de Buitengewoon brede Op zwaar werk berekende Opnieuw te gebruiken Opslag van Kerstmisdecoratie Bewegende Zakken bewegen zich
Milieuverplichting: Het is onze opdracht en verplichting om ons effect op het milieu te verminderen om een reinigingsmachine, meer leefbare toekomst te maken. De stof in deze zak wordt gemaakt met 85% van post-consument gerecycleerd materiaal dat kunststofvorm bewaart die omhoog in oceanen, meren, en stortplaatsen beëindigen. Gelieve te gebruiken zoveel mogelijk het helpen ons milieu beschermen.
The Strongest die Zakken bewegen: De buitengewoon brede Op zwaar werk berekende Opnieuw te gebruiken Opslag Bewegende Zakken zijn ongelooflijk Duurzaam. Deze zakken worden gemaakt van zeer Duurzaam pp Geweven (gram 180) materiaal. De handvatten worden gemaakt van dikke, duurzame polysingelband.
Uiterst Veelzijdig: deze zakken kunnen worden gebruikt om kleding, boeken, schoenen en speelgoed op te slaan. Perfectioneer voor het opslaan linens, hoofdkussens en dekens. Het opslaan van het decor van de Kerstmisvakantie zoals lichten, decoratie en ornamenten. Deze zakken zijn fantastisch voor zich het bewegen en het reizen. Zij zullen beschermen tegen het krassen en zullen wanneer zich het bewegen beschadigen. Zij zijn een fantastisch alternatief aan traditionele wasmanden en ideaal voor studenten, families die in flats leven, en houden in mening dat deze zakken Heel wat kleren kunnen houden!
Volledige Lengteritssluiting en Duidelijke Vertoningszak: De sterke hoogste ritssluiting stelt de volledige lengte die van de zak in werking, het gemakkelijk maken ongelooflijk te laden en leeg te maken. Het sterke polyweb draagt handvatten kan aan 50 Ibs steunen. De duidelijke vertoningszak voegt een keurige verschijning aan uw tekens toe.
Prodcutionmateriaal:
-3 reeksen hoge snelheid vezel-trekkende machines (200 die 280m /minute) uit Europa worden ingevoerd,
-18 reeksen van 8 pendel en 6 pendel grote cirkel het weven machines,
-2 reeksen van 6 pendel midden cirkel wevende machines,
-4 reeksen van 6 pendel kleine cirkel wevende machines,
-48 reeksen van 4 pendel kleine cirkelweefgetouwen,
-1set van Met een laag bedekte machine
-2 reeksen van vier kleurendrukmachine.
-1 reeks van PE voeringsmateriaal.
-400 reeksen naaimachines.
Jaarlijks 2.600.000 Zakken.
wij hebben drie naaiende workshops, twee hoge norm schone naaiende workshops om de klassieke kwaliteit van high-end zakken te verzekeren. Het wetenschappelijke beheer, het strikte verzoek en de efficiënte inspectie gaven de uitstekende het naaien technologie van de naaiende arbeider van Huihong gestalte.
wij bezitten twee schone inspectieworkshops, volgens het internationale prima standaardontwerp, rusten met stofvrij en antistatisch materiaal uit. Elk stuk food-grade zakken heeft volledige inspectieverslagen. Het strikte kwaliteits testen en de inspectie waarborgen Huihong-de hoogste veilig, gezond en hygiënische kwaliteit van de zak –.
Contactpersoon: Mr. NEIL FAN
Tel.: 0086-137-8096-4661
Fax: 86-535-320-6618